Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CRISTOTECA Nowe Miasto Lubawskie

 
CRISTOTECA - chrześcijańska dyskoteka W nowomiejskim Finisz Clubie zorganizowali księża Michał Rogoziński i Jakub Maciejko, nowomiejscy wikariusze. Okazało się, że "Cristoteca" to sposób na świetną zabawę (bez alkoholu, papierosów czy narkotyków) opartą o dobre wartości chrześcijańskie. Było to połączenie muzyki i tańca z modlitwą, scenkami, pantomimą. Była też okazja do spowiedzi świętej. W clubie zagrał nowomiejski zespół Reggaeside, natomiast gwiazdą wieczoru była Magdalena Frączek z Raciborza, znana z zespołu Love Story, którego jest wokalistką od 2007 roku. Pod jej szyldem wydany został niedawno album "Effatha". Spotkanie z dyskoteką w chrześcijańskim wydaniu poprzedziła msza święta w nowomiejskiej kolegiacie.

 


Radosław Rzemiński
 
Data pliku video: 2013-10-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowomiejski 

Powiat nowomiejski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego siedzibą jest Nowe Miasto Lubawskie. W jego skład wchodzą gminy: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik oraz miasto Nowe Miasto Lubawskie.

Do powiatu można się dostać drogą krajową nr 15, drogami wojewódzkimi nr 538 i 541 oraz koleją.

Znanymi zabytkami są: ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów w Łąkach Bratiańskich, ruiny zamku w Bratianie, Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, Ruiny zamku kapituły chełmińskiej w Kurzętniku. Powiat ma charakter typowo rolniczy, ale jest tam również dużo lasów, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola