Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Gaz Ziemny

Data dodania: 2016-07-05
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Masz gotowe przyłącze gazowe do firmy lub domu? Nie wiesz co dalej robić? Z jaką firmą podpisać umowę na dostarczanie paliwa gazowego? Zadzwoń. wyjaśnię pozycje kosztowe na fakturze, pomogę wybrać optymalną grupę taryfową i ustalić planowane zużycie oraz moc umowną co zminimalizuje przyszłe koszty opłat za gaz. Dostaniesz również ode mnie najlepszą ofertę cenową na rynku. Przejrzysta umowa i indywidualna opieka przez czas trwania umowy. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w branży gazowniczej.
Kontakt
Paweł Olender tel. 661-808-955
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowomiejski 

Powiat nowomiejski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego siedzibą jest Nowe Miasto Lubawskie. W jego skład wchodzą gminy: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik oraz miasto Nowe Miasto Lubawskie.

Do powiatu można się dostać drogą krajową nr 15, drogami wojewódzkimi nr 538 i 541 oraz koleją.

Znanymi zabytkami są: ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów w Łąkach Bratiańskich, ruiny zamku w Bratianie, Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, Ruiny zamku kapituły chełmińskiej w Kurzętniku. Powiat ma charakter typowo rolniczy, ale jest tam również dużo lasów, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola