Belka
Czwartek, 7 Grudnia 2023   imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV

Data publikacji: 2017-10-03, Data modyfikacji: 2017-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV

Wow! Super! Nie wiedziałem, że to takie proste! Te i wiele innych, podobnych określeń używamy, żeby opisać coś, co nas zachwyciło. A Ty pamiętasz, kiedy ostatnim razem doznałeś olśnienia? Jeśli nie, koniecznie zobaczą nową kampanię Samsung pod hasłem „Doznaj olśnienia” i daj się zaskoczyć.  

Z ciemności wyłania się on – jedyny i niepowtarzalny - Wielki Innowator, który w kolejnych odcinkach wprawi widzów w osłupienie i pomoże im doznać olśnienia. W tej roli zobaczymy fenomenalnego Adama Woronowicza. Aktor prezentuje bogate i użyteczne funkcje telewizora QLED, które ułatwiają codzienną obsługę urządzenia. Podczas każdego odcinka stara się objawić jedną szczególną cechę telewizora. Na początek wyjaśni, dlaczego QLED TV to coś więcej niż telewizor. W kolejnych odsłonach programu odwiedzi różnych użytkowników telewizora, zastając ich przy włączonym odbiorniku – parę oglądającą film, dziewczynę ćwiczącą fitness czy chłopaka grającego na dużym ekranie. Konwencja każdego odcinka jest pomyślana tak, aby poprzez pryzmat różnych widzów i różnych sytuacji, zadziwić ogromem możliwości Samsung QLED TV.

„Doznaj olśnienia” to kilkuodcinkowy internetowy program, który odkrywa wyjątkowe cechy telewizora QLED. Choć w pierwszej chwili na twarzach naszych bohaterów maluje się zdziwienie, po chwili ich oblicza się rozjaśniają i pojawia się uśmiech – właśnie tak objawia się olśnienie. 

Doznaj Olśnienia to kolejna kampania, która w sposób zabawny i nieoczywisty pokazuje pełnię możliwości telewizorów. Tym razem skupiliśmy się na naszej flagowej serii QLED TV. Materiały wideo, które realizowaliśmy wcześniej utwierdziły nas w przekonaniu, że o telewizorach można „mówić” inaczej, przez pryzmat ich funkcjonalności i z wykorzystaniem konkretnych życiowych przykładów. To ma dla użytkowników większą wartość. A dzięki zastosowaniu zabawnej formuły jest to także świetna rozrywka – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Telewizory z serii QLED TV w sposób bardzo przemyślany łączą wszystko to, co ważne dla użytkowników - wysoką jakość obrazu, nowoczesne wzornictwo i bogatą funkcjonalność Smart TV. Za sprawą technologii Quantum Dot, są to jedne z pierwszych na rynku telewizorów, które zapewniają 100% natężenia koloru i to niezależnie od poziomu jasności obrazu. Barwy są nasycone, rzeczywiste i intensywne. Dzięki technologii HDR 1500 nawet w bardzo jasnych lub w bardzo ciemnych scenach zobaczymy najdrobniejsze szczegóły obrazu, które mogą na przykład zadecydować o wyniku rozgrywanej przez użytkownika gry.

Telewizor QLED TV to także nowoczesny design oraz możliwość zaadaptowania urządzenia do każdego wnętrza. Można go powiesić płasko przy samej ścianie albo ustawić na specjalnie zaprojektowanych stojakach, przypominających rzeźbę lub sztalugę. Całości dopełnia przezroczysty przewód optyczny Inivisible Connection, który łączy telewizor z modułem One Connect. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora wreszcie będzie uporządkowana, bez plątaniny kabli.

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowomiejski 

Powiat nowomiejski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego siedzibą jest Nowe Miasto Lubawskie. W jego skład wchodzą gminy: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik oraz miasto Nowe Miasto Lubawskie.

Do powiatu można się dostać drogą krajową nr 15, drogami wojewódzkimi nr 538 i 541 oraz koleją.

Znanymi zabytkami są: ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów w Łąkach Bratiańskich, ruiny zamku w Bratianie, Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, Ruiny zamku kapituły chełmińskiej w Kurzętniku. Powiat ma charakter typowo rolniczy, ale jest tam również dużo lasów, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola