Belka
Czwartek, 7 Grudnia 2023   imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Idea Leasing po raz kolejny wyróżniona prestiżowym godłem „Firma Przyjazna Klientowi”

Data publikacji: 2017-11-20, Data modyfikacji: 2017-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Idea Leasing po raz kolejny wyróżniona prestiżowym godłem „Firma Przyjazna Klientowi”

Idea Leasing ponownie znalazła się w gronie firm, które przykładają szczególną wagę do najwyższych standardów obsługi swoich klientów. W niezależnym badaniu certyfikującym do tytułu „Firma Przyjazna Klientowi” spółka potwierdziła jakość obsługi i koncentrację na potrzebach polskich przedsiębiorców.

– Potrzeby klientów znajdują się w ścisłym centrum zainteresowania całego zespołu Idea Leasing – mówi Marek Bauer, prezes Zarządu Idea Leasing SA Cieszę się, że nasze konsekwentne prace nad poprawą jakości obsługi są przez klientów doceniane. Godło „Firma Przyjazna Klientowi” to dowód na to, że jesteśmy spółką spełniającą wysokie standardy – dodaje.

Idea Leasing po raz drugi przystąpiła do programu certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”. Klienci wysoko ocenili spółkę pod względem wszystkich badanych kategorii (ocena współpracy, ocena kontaktu, ogólne zadowolenie, skłonność do rekomendacji). Najważniejszy badany wskaźnik – wskaźnik rekomendacji Net Promoter Score (NPS), w stosunku do badania z roku 2016, wzrósł aż o 10 punktów.

– To duża satysfakcja, że klienci doceniają efekty naszej codziennej pracy. W ciągu mijającego roku znacznie zwiększyła się grupa promotorów, co oznacza, że klienci chętniej polecają usługi Idea Leasing – mówi Małgorzata Szmidt-Korczowska, dyrektor Departamentu Operacji Idea Leasing SA. – Zdobyty tytuł obliguje nas także do dalszego doskonalenia komunikacji z klientami i usprawniania procesów. Z pewnością skorzystamy z cennych wskazówek, które otrzymaliśmy w trakcie wywiadów. To kluczowe informacje o tym, jakie aspekty obsługi są dla naszych klientów najważniejsze – dodaje.

Prestiżowe wyróżnienie tytułem „Firma Przyjazna Klientowi” przyznane zostało wyłącznie przez klientów Idea Leasing. Podstawą procesu certyfikacyjnego były wyniki niezależnych badań satysfakcji, doświadczeń i prawdopodobieństwa rekomendacji, które przeprowadził organizator programu – Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Badanie zrealizowane zostało w październiku 2017 r.,wzięło w nim udział 300 respondentów.

„Firma Przyjazna Klientowi” to już piąte wyróżnienie, które Idea Leasing zdobyła w 2017 roku. Spółka leasingowa uhonorowana została godłem „Marka Godna Zaufania” magazynu MyCompany Polska, tytułem Gazety Finansowej „Najlepsze Produkty dla MŚP” w kategorii leasing, a także otrzymała nagrody miesięcznika ekonomicznego Home&Market: PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej i Order Finansowy 2016 za innowacyjny produkt „Leasing na kilometry”.

Idea Leasing SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Idea Leasing SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowomiejski 

Powiat nowomiejski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego siedzibą jest Nowe Miasto Lubawskie. W jego skład wchodzą gminy: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik oraz miasto Nowe Miasto Lubawskie.

Do powiatu można się dostać drogą krajową nr 15, drogami wojewódzkimi nr 538 i 541 oraz koleją.

Znanymi zabytkami są: ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów w Łąkach Bratiańskich, ruiny zamku w Bratianie, Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, Ruiny zamku kapituły chełmińskiej w Kurzętniku. Powiat ma charakter typowo rolniczy, ale jest tam również dużo lasów, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola