Belka
Czwartek, 7 Grudnia 2023   imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Głosuj na nowomiejski Kinoteatr HARMONIA w konkursie ogólnopolskim

Data publikacji: 2022-04-04, Data modyfikacji: 2022-04-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Głosuj na nowomiejski Kinoteatr HARMONIA w konkursie ogólnopolskim

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego zachęca mieszkańców i gości korzystających z Kinoteatru HARMONIA do oddania swojego głosu w plebiscycie internetowym na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce, który organizowany jest w ramach I etapu „Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

Plebiscyt kończy się 20 maja 2022 roku, a głos można oddać z jednego adresu e-mail raz na dobę na jeden wskazany obiekt.

Jest to dodatkowa forma promocji zrewitalizowanego dawnego kościoła ewangelickiego, który przez długie lata jako Kinoteatr HARMONIA oraz Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Kultury będzie służył mieszkańcom i gościom miasta jako miejsce kontaktu z filmem i kulturą na wysokim poziomie, a także wzbogaci wizerunek centrum naszego miasta.

, Źródło artykułu: UM Nowe Miasto Lubawskie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowomiejski 

Powiat nowomiejski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego siedzibą jest Nowe Miasto Lubawskie. W jego skład wchodzą gminy: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik oraz miasto Nowe Miasto Lubawskie.

Do powiatu można się dostać drogą krajową nr 15, drogami wojewódzkimi nr 538 i 541 oraz koleją.

Znanymi zabytkami są: ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów w Łąkach Bratiańskich, ruiny zamku w Bratianie, Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, Ruiny zamku kapituły chełmińskiej w Kurzętniku. Powiat ma charakter typowo rolniczy, ale jest tam również dużo lasów, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola